RNC55H1102BSR36
MFR.Part #
RNC55H1102BSR36
JLCPCB Part #
C1809769
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors