RL20S124GBSL
MFR.Part #
RL20S124GBSL
JLCPCB Part #
C1440322
Description
-65℃~+175℃ 120kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors