PTF6575R000BYBF
MFR.Part #
PTF6575R000BYBF
JLCPCB Part #
C1442612
Description
-55℃~+150℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors