RL20S100GRSL
MFR.Part #
RL20S100GRSL
JLCPCB Part #
C1824551
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors