PTF6565R000FYEK
MFR.Part #
PTF6565R000FYEK
JLCPCB Part #
C1443209
Description
-55℃~+150℃ 250mW 65Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS