RL20S180GRSL
MFR.Part #
RL20S180GRSL
JLCPCB Part #
C3448177
Description
-65℃~+175℃ 18Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors