RL07S911GB14
MFR.Part #
RL07S911GB14
JLCPCB Part #
C1435697
Description
-65℃~+175℃ 250mW 910Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors