RN50C93R1FB14
MFR.Part #
RN50C93R1FB14
JLCPCB Part #
C3471136
Description
-65℃~+175℃ 50mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors