RL07S111GB14
MFR.Part #
RL07S111GB14
JLCPCB Part #
C3528427
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors