TNPW040251K0BETD
MFR.Part #
TNPW040251K0BETD
JLCPCB Part #
C1721638
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 50V 51kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount