RL07S681GBSL
MFR.Part #
RL07S681GBSL
JLCPCB Part #
C3444293
Description
-65℃~+175℃ 250mW 680Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors