RL07S623GBSL
MFR.Part #
RL07S623GBSL
JLCPCB Part #
C1440249
Description
-65℃~+175℃ 250mW 62kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors