CMF55R33000GNEK
MFR.Part #
CMF55R33000GNEK
JLCPCB Part #
C1439592
Description
-55℃~+175℃ 330mΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS