Y1624392R000F9W
MFR.Part #
Y1624392R000F9W
JLCPCB Part #
C4222612
Description
-55℃~+150℃ 200mW 392Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS