BFC237669303
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237669303
JLCPCB Part #
C3787497
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 30nF ±3.5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS