RL07S513JRSL
MFR.Part #
RL07S513JRSL
JLCPCB Part #
C1824437
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors