Y16241K58000D0W
MFR.Part #
Y16241K58000D0W
JLCPCB Part #
C4279374
Description
-55℃~+150℃ 1.58kΩ 200mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount