RN60D2050FRSL
MFR.Part #
RN60D2050FRSL
JLCPCB Part #
C3569043
Description
-65℃~+175℃ 205Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors