RN65C4753FBSL
MFR.Part #
RN65C4753FBSL
JLCPCB Part #
C1429213
Description
-65℃~+175℃ 475kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors