RL07S512GBSL
MFR.Part #
RL07S512GBSL
JLCPCB Part #
C1440264
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors