RL07S112GBSL
MFR.Part #
RL07S112GBSL
JLCPCB Part #
C3535911
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors