Y07939K54000T9L
MFR.Part #
Y07939K54000T9L
JLCPCB Part #
C1473683
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.54kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS