BFC238564752
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238564752
JLCPCB Part #
C3793619
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 7.5nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS