RL07S474JRSL
MFR.Part #
RL07S474JRSL
JLCPCB Part #
C3554075
Description
-65℃~+175℃ 250mW 470kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors