RL07S274JRSL
MFR.Part #
RL07S274JRSL
JLCPCB Part #
C1824237
Description
-65℃~+175℃ 250mW 270kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors