RN55E3483FRSL
MFR.Part #
RN55E3483FRSL
JLCPCB Part #
C1793756
Description
-65℃~+175℃ 125mW 348kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors