RL07S431GB14
MFR.Part #
RL07S431GB14
JLCPCB Part #
C1434341
Description
-65℃~+175℃ 250mW 430Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors