TNPW080515K8BETY
MFR.Part #
TNPW080515K8BETY
JLCPCB Part #
C1357844
Description
-55℃~+125℃ 125mW 15.8kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount