RN70C2493FRSL
MFR.Part #
RN70C2493FRSL
JLCPCB Part #
C1809095
Description
-65℃~+175℃ 249kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors