RL07S331GB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL07S331GB14
JLCPCB Part #
C1435218
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors