RL07S391GB14
MFR.Part #
RL07S391GB14
JLCPCB Part #
C1435356
Description
-65℃~+175℃ 250mW 390Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors