RL07S391JB14
MFR.Part #
RL07S391JB14
JLCPCB Part #
C3417826
Description
-65℃~+175℃ 250mW 390Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors