RN55E1053FRSL
MFR.Part #
RN55E1053FRSL
JLCPCB Part #
C1793097
Description
-65℃~+175℃ 105kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors