RL07S361GRSL
MFR.Part #
RL07S361GRSL
JLCPCB Part #
C1824275
Description
-65℃~+175℃ 250mW 360Ω Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors