RN55E9530DRSL
MFR.Part #
RN55E9530DRSL
JLCPCB Part #
C3547201
Description
-65℃~+175℃ 125mW 953Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors