RL07S561GRSL
MFR.Part #
RL07S561GRSL
JLCPCB Part #
C1824451
Description
-65℃~+175℃ 250mW 560Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors