RL07S363GRSL
MFR.Part #
RL07S363GRSL
JLCPCB Part #
C1824194
Description
-65℃~+175℃ 250mW 36kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors