RL07S301GRE6
MFR.Part #
RL07S301GRE6
JLCPCB Part #
C1775219
Description
-65℃~+175℃ 250mW 300Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors