RL07S363GRE6
MFR.Part #
RL07S363GRE6
JLCPCB Part #
C1775542
Description
-65℃~+175℃ 250mW 36kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors