RL07S333JRSL
MFR.Part #
RL07S333JRSL
JLCPCB Part #
C1824398
Description
-65℃~+175℃ 250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors