RL07S331JRSL
MFR.Part #
RL07S331JRSL
JLCPCB Part #
C3452615
Description
-65℃~+175℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors