RL07S333GRSL
MFR.Part #
RL07S333GRSL
JLCPCB Part #
C1824216
Description
-65℃~+175℃ 250mW 33kΩ Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors