CMF5534K700BEBF
MFR.Part #
CMF5534K700BEBF
JLCPCB Part #
C1404232
Description
-55℃~+175℃ 34.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors