RN55C1782FRSL
MFR.Part #
RN55C1782FRSL
JLCPCB Part #
C1782201
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors