RN65C8002BRE6
MFR.Part #
RN65C8002BRE6
JLCPCB Part #
C3553733
Description
-65℃~+175℃ 500mW 80kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors