RL07S333GB14
MFR.Part #
RL07S333GB14
JLCPCB Part #
C1435625
Description
-65℃~+175℃ 250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors