RL07S221GRSL
MFR.Part #
RL07S221GRSL
JLCPCB Part #
C1824507
Description
-65℃~+175℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors