RN55C2032BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C2032BB14
JLCPCB Part #
C3474856
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors