RL07S224GRSL
MFR.Part #
RL07S224GRSL
JLCPCB Part #
C3506104
Description
-65℃~+175℃ 220kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors