RL07S220GRSL
MFR.Part #
RL07S220GRSL
JLCPCB Part #
C1824495
Description
-65℃~+175℃ 22Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors